KURUMSAL > KALİTE

KALİTE

Mercan Misina 1995’den beri amatör ve profesyonel balıkçıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Nylon , Fluorocarbon, PE Örgülü misinaları ve tatlı su balıkları için,balık çeşitlerine göre belli tekniklerle oluşturulmuş özel Kortec serisi ile balıkçıların her çeşit balık için her türlü beklentisini karşılamaya çalışır.

Mercan ürünleri üretimin her aşamasında bünyesinde test laboratuvarında sıkı kalite kontrol kuralları çerçevesinde kontrol edilmektedir. Firmamızın temel anlayışı ve prensipleri üretilen malı pazar koşullarına göre fiyatlandırmak, en iyi hizmeti sağlamak, sürekli büyümeyi devam ettirmek ve sektörde lider, dünya çapında bilinen saygın bir firma olarak devam etmektir.

Kuruluşundan bu yana Mercan teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve müşterilerine en iyi hizmeti vermek için yeniliklerden yararlanır. Avrupa ve Türkiye’de geniş bir müşteri kitlesine sahiptir.

Ürünlerimiz, çalışanlarımız ve tarihimizle gurur duyar ve mevcut ve potansiyel müşterilerimiz için her zaman güvenilir bir partner olmayı amaç ediniriz.

Mercan Misina. Eftta üyesidir ve Eftta misina anlaşmasını desteklemektedir.

 

kalite1   kalite2

geri