KURUMSAL > HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Mercan Balıkçılık Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti  1995’te kurulmuştur. İstanbul’a 150 km uzaklıkta Tekirdağ’da bulunan tesislerinde ayda 50 Ton Misina üretimi ile 18 yıldır yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir.  Yurtiçinde ve yurtdışında geniş bir müşteri yelpazesine sahip olan Mercan Ltd. müşterilerine en iyi hizmeti vermek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.

Mercan Misina Monofilament Nylon, Fluorocarbon ve Örgü  misina  kategorilerinde Amatör ve Profesyonel balıkçıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tecrübeli kadrosu ve bünyesinde bulundurduğu test laboratuvarı sayesinde misinalarını her aşamada test etmekte ve müşterilerine en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunmaktadır.

Kendi markası dışında OEM çalışmaları da yürüten Mercan Ltd. çeşitli kategorideki ve kalitedeki ürünleri ile müşterilerine kendi pazarlarına uygun ürün seçme sansı da sağlamaktadır. Seçilen ürünler müşterilere özel olarak yapılan tasarım çalışmaları, paketleme ve etiketleme işlemleriyle müşterilerin kendi pazarlarına hitap etmek için en uygun şekle getirilir.

Mercan Misina Türkiye’de katıldığı Balıkçılık Denizcilik Su Ürünleri ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, MEDEX  İSTANBUL  Dalış, Balıkçılık ve Su Sporları Fuarı, Bursa Doğa ve Av Fuarları  ile uluslar arası  fuarlar olan   EFTTEX ( Her Yıl Avrupa'nın farklı Başketnlerinde )  , Anspo(Almanya) ve  CHINA FISH ( ÇİN )  ile dünyanın bir çok ülkesinden gelen  müşterilerine ulaşmış ve yeni ziyaretçileri ile müşteri ağını genişletmektedir.
Merkezi İngiltere’de bulunan Avrupa Balıkçılık Malzemeleri kuruluşu EFTTA' nın Türkiye’deki  onaylı  tek kuruluş olma özelliğini taşıyan Mercan Ltd, ürünlerinin kalitesini ChinaFish’2011 de katıldığı en iyi ürün yarışmasını kazanarak ödüllendirilmiştir.

 

ödül & belgelerimizi görmek için tıklayın...

geri